Změny v rozvrhu

 
 

Středa 26.2.2020 (Lichý týden)

datum výpisu: 25.2.2020 (10:54)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.A

 

MSE

                     

1.B

 

MSE

                     

1.G

 

MSE

                     

2.A

 

MSE

                     

2.B

 

MSE

                     

2.G

 

MSE

                     

3.A

 

MSE

                     

3.B

 

MSE

                     

3.G

 

MSE

                     

4.A

 

MSE

                     

4.B

 

MSE

                     

4.G

 

MSE

                     

5.A

 

MSE

                     

5.B

 

MSE

                     

6.A

 

MSE

                     

6.B

 

MSE

                     

7.A

 

MSE

                     

7.B

 

MSE

                     

8.A

 

MSE

                     

8.B

 

MSE

                     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Burkertová Irena (LEK)

 

..

Ml

                   

Čapek Miroslav (SLU)

 

..

-

Sb

-

-

Sk

           

Haviger Jiří (NEM)

             

..

..

..

..

   

Michalcová Pavlína (NEM)

-

..

Md

Jc

Jc

Vj

-

-

-

       

Němec Radek (OTC)

..

..

-

Jk

-

..

..

-

-

       

Pozdílková Ladislava (LEK)

   

-

-

Jk

Zu

             

Roztočilová Irena (NEM)

 

..

Ml

-

Re

Br

Br

           

Strunová Lucie (OČR)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Burkertová Irena

(Ro)

 

6.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Burkertová Irena

(Ro)

 

1. hod Školní mše

1.B

4.hod

Bi

 

(216)

supluje

Janderová Karolína

(Pl)

 

1. hod Školní mše

1.G

1. hod Školní mše

2.A

2.hod

Ma

Dív

(216)

supluje

Malý Lukáš

(Br)

 

3.hod

Inf

s1

(112)

změna

Janderová Karolína

 
 

3.hod

Inf

s2

(112)

spojí

Janderová Karolína

(Ne)

 

5.hod

Nj2

snj

(315)

změna

Mrázová Martina

 
 

6.hod

Aj1

s2

(206)

supluje

Šimůnek Vít

(Cm)

 

1. hod Školní mše

2.B

2.hod

Ma

Dív

(216)

spojí

Malý Lukáš

(Ro)

 

3.hod

Aj1

s1

(311)

spojí

Šanderová Blanka

(Cm)

 

5.hod

Nj2

snj

(217)

změna

Rejchrtová Eva

 
 

1. hod Školní mše

2.G

2.hod

Ma

 

(112)

supluje

Miškář Dominik

(Mp)

 

1. hod Školní mše

3.A

3.hod

Fy

 

(113)

supluje

Jacko Martin

(Mp)

 

1. hod Školní mše

3.B

4.hod

Ze

 

(208)

supluje

Rejchrtová Eva

(Ro)

 

1. hod Školní mše

3.G

5.hod

Svt

SIn7

 

odpadá

 

(Ne)

 

6.hod

Svt

SIn7

 

odpadá

 

(Ne)

 

9.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

10.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

1. hod Školní mše

4.A

5.hod

Ze

 

(Aul)

supluje

Zubatý Karel

(Pl)

 

1. hod Školní mše

4.B

1. hod Školní mše

4.G

0.hod

Svt

SIn8

 

odpadá

 

(Ne)

 

7.hod

Deg

Deg8

 

odpadá

 

(Hg)

 

8.hod

Deg

Deg8

 

odpadá

 

(Hg)

 

1. hod Školní mše

5.A

1. hod Školní mše

5.B

1. hod Školní mše

6.A

4.hod

Ma

 

(104)

supluje

Jacko Martin

(Mp)

 

1. hod Školní mše

6.B

5.hod

Ma

 

(212)

supluje

Vojáček Jiří

(Mp)

 

1. hod Školní mše

7.A

5.hod

Svt

SIn7

 

odpadá

 

(Ne)

 

6.hod

Svt

SIn7

 

odpadá

 

(Ne)

 

9.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

10.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

1. hod Školní mše

7.B

5.hod

Svt

SIn7

 

odpadá

 

(Ne)

 

6.hod

Svt

SIn7

 

odpadá

 

(Ne)

 

9.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

10.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

1. hod Školní mše

8.A

0.hod

Svt

SIn8

 

odpadá

 

(Ne)

 

7.hod

Deg

Deg8

 

odpadá

 

(Hg)

 

8.hod

Deg

Deg8

 

odpadá

 

(Hg)

 

1. hod Školní mše

8.B

0.hod

Svt

SIn8

 

odpadá

 

(Ne)

 

7.hod

Deg

Deg8

 

odpadá

 

(Hg)

 

8.hod

Deg

Deg8

 

odpadá

 

(Hg)

 

1. hod Školní mše

Třída 5.A ve čtvrtek 27.2. pořádá akci "Sváča pro adopci".

Milí studenti, pro volné vstupenky do Klicperova divadla (na Vámi zvolené představení) si můžete přijít do kab. vv k p. Blehové.

ST 26/2, 8:00, kostel nanebevzetí P. Marie: Celoškolní mše pro zájmce ma popeleční středu za zpěvu oktavánů. Všichni jste srdečně zváni. 1.vh. odpadá, v této době je otevřen školní klub.

Od PO 9/3 se za vhodného počasí obnovuje provoz školního jřiště na dvoře.

Konverzace v angličtině s rodilou mluvčí na nižším gymnáziu.
úterý: prima A 13:50 - 14:35, sekundy 14:35 . 15:20 v učebně 108
středa: prima B 12:45 - 13:30, tercie a kvarty 13:30 - 14:15 v učebně 216

Rozvrh suplování za P. Michalcovou:
sekunda A biologie D. Miškář pondělí, čtvrtek
tercie A biologie L. Strunová středa, pátek
tercie B matematika J. Vojáček úterý, obě skupiny - cvičení
L. Malý středa, čtvrtek + koordinace výuky, psaní písemek, …
P. Beneš pátek
sexta A matematika D. Miškář pondělí, úterý
M. Jacko středa, pátek + koordinace výuky, psaní písemek, …
sexta B matematika J. Vojáček všechny hodiny
druhá G matematika L. Malý úterý
D. Miškář středa, čtvrtek, pátek + koordinace výuky, psaní písemek, …

ČESKO-AMERICKÁ VÝMĚNA (pro o prázdninách zletilé studenty): Pokud se chcete účastnit tradiční česko-americké výměny s našimi partnery ze Cedar Rapids v Iowě, neváhejte a přihlaste se. Účastníci výměny budou ubytováni v rodinách. Předběžně se počítá, že by 3 americké studentky v posledním ročníku střední školy pobývaly v českých rodinách v termínu od 23. června 2020 do 14. července 2020. Naši studenti by na oplátku zavítali do Iowy v termínu od 25. července do 15. srpna 2020. Studentky jsou preferovány. Český účastník si hradí pouze letenku a stará se v ČR o svého hosta. V rámci výměny nebude možno navštívit atraktivní města východního a západního pobřeží, v úvahu snad přichází nedaleké Chicago. Zájemci se hlásí elektronicky na adrese ondrej.bouma@bisgymbb.cz. Zájemci přiloží motivační dopis v angličtině. ve kterém mimo jiné představí své zájmy.

 

Zpracováno v systému Bakaláři